Зал Зал 3 - Сектор надання послуг виконавчих органів ради
Категорія послуг Житлово-комунальне господарство та екологія
Суб'єкт надання послуги Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології
Шифр послуги Н-15-04
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 11:00 до 16:00
П'ятниця — з 8:00 до 15:00

Строк надання

30 (45) днів.

Результат надання

Рішення виконавчого комітету міської ради щодо виведення житлового приміщення, житлового будинку (їх частин) з житлового фонду або лист-відмова у наданні послуги.

Вичерпний перелік документів

1. Заява (копія) подається в письмовій чи електронній формі.

2. Копія документу, що засвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна (у випадку, якщо дані не внесені в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно (до 2013р.)).

3. Копія документу, що посвідчує особу.

4. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (окрім випадку подання паспорта у вигляді ІD-картки).

5. Копії документів, що підтверджують готовність об’єкта нерухомого майна до експлуатації:

-     акт готовності об’єкта до експлуатації та свідоцтво/сертифікат відповідності вимогам державних будівельних норм і правил, видані інспекцією ДАБК у Тернопільській області/відділом ДАБК Тернопільської міської ради (до 2012р.) чи рішення виконавчого комітету міської ради про затвердження акту готовності об’єкта до експлуатації (до жовтня 2006р.) або

-     декларація/сертифікат про готовність об’єкта до експлуатації зареєстрована в інспекції ДАБК у Тернопільській області/відділі ДАБК Тернопільської міської ради (до 2012).

6. Копії матеріалів інвентаризації (технічний паспорт або інвентарна справа) об’єкта нерухомого майна після реконструкції.

Примітка:У разі, якщо реконструйований об’єкт нерухомого майна розміщений в будівлі, що є пам’яткою містобудування та архітектури місцевого чи національного значення, або розташований в межах їх зон охорони, а також в межах історичного ареалу населеного пункту, замовнику необхідно надати відповідні погодження в порядку, встановленому чинним законодавством.

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)