У МВС запрацював сервіс https://vytiah.mvs.gov.ua/app/landing  який дозволяє замовити та отримати витяг про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність/наявність судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України.

Подробиці нижче ?

https://www.facebook.com/100064369764525/posts/352996106856045/?d=n

У Центрі надання адміністративних послуг відновлюється прийом громадян на отримання паспортних послуг лише за попереднім записом.

Попередній запис здійснюється на сайті ЦНАПу: https://cnap.rada.te.ua/registration

З 28.03.2022 року у Центрі надання адміністративних послуг розпочато прийом документів для компенсації витрат за комунальні послуги власникам жилих приміщень, які безоплатно поселили внутрішньо переміщених осіб.

З порядком компенсації витрат на тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб можна ознайомитись тут Інформує Тернопільська міська рада

Щодо продовження терміну дії паспортів для виїзду за кордон та вклеювання фото дітей в документи їх законних  представників, можна звертатися до підрозділів Державної міграційної служби. 

Інформує національна поліція

Комплексна послуга «єМалятко» тимчасово недоступна в зв’язку з технічними проблемами. Про відновлення можливості надання послуги буде додатково повідомлено.