Зал Зал 3 - Сектор надання послуг виконавчих органів ради
Категорія послуг Квартирні питання
Суб'єкт надання послуги Відділ квартирного обліку та нерухомості
Шифр послуги А-11-09
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 11:00 до 16:00
П'ятниця — з 8:00 до 15:00

Строк надання

30 календарних днів

Результат надання

Повідомлення про прийняте виконавчим комітетом рішення  «Про затвердження протоколу міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків» щодо погодження передачі у власність громадянам жилого приміщення або мотивована відмова

Вичерпний перелік документів

1.Заява встановленого зразка. (За неповнолітніх членів сім'ї наймача рішення щодо приватизації житла приймають батьки (усиновлювачі) або піклувальники. Згоду на участь у приватизації дітей вони засвідчують своїми підписами у заяві біля прізвища дитини.

2.Заява – згода тимчасово відсутніх членів сім’ї наймача на приватизацію жилого приміщення у гуртожитку, посвідчена у встановленому законодавством порядку (довільної форми).

3. Ордер на жилу площу в гуртожитку.

4. Договір найму жилого приміщення  та/або договір оренди житла.

5.Акт обстеження житлових умов з підприємства, на обслуговуванні якого перебуває будинок, оформлений не раніше ніж за 1 місяць до дня подання документів.

6. Довідки видані органами приватизації за попередніми місцями проживання (після 1992 року), щодо невикористання права на приватизацію державного житлового фонду.

7. Довідки про наявність чи відсутність зареєстрованого права приватної власності на будинок (квартиру) на заявника та членів його сім’ї в тому числі на незареєстрованих (для мешканців м. Тернополя з ТОВ «Міське бюро технічної інвентаризації», для мешканців населених пунктів, які входять у склад Тернопільської міської територіальної громади з Зборівського районного бюро технічної інвентаризації).

8.Оригінал або належним чином завірена роботодавцем копія трудової книжки (всі  сторінки) заявника  та особи, яка знята з реєстрації в  гуртожитку, однак на яку видавався ордер.

9.Документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, громадянина, який подає заяву  та всіх членів його сім’ї в тому числі на незареєстрованих (для осіб, які не досягли 14 років, - копії свідоцтв про народження).

10. Довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податку громадянина, який подає заяву, та всіх членів його сім’ї в тому числі на незареєстрованих (крім випадків, коли через свої релігійні переконання особи відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорт).

11. Документи, видані органами державної реєстрації актів цивільного стану або судом, що підтверджують родинні відносини між членами сім’ї (свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, тощо).

12. Форма первинної облікової документації №028/о «Консультаційний висновок спеціаліста» з відміткою про відсутність захворювання на туберкульоз

                                          

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)