Зал Зал 1 - Сектор надання адміністративних послуг
Категорія послуг Сім’я, молодь
Суб'єкт надання послуги Управління сім'ї, молодіжної політики та захисту дітей
Шифр послуги А-24-14
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 11:00 до 16:30
П'ятниця — з 8:00 до 15:00

Строк надання

Місячний

Результат надання

Рішення виконавчого комітету про утворення прийомної сім’ї, створення дитячого будинку сімейного типу або вмотивована відмова

Вичерпний перелік документів

Кандидати у  прийомні  батьки  подають  до  органу, який утворює прийомну сім'ю, такі документи:

1.Заяву кандидатів  у  прийомні  батьки про утворення прийомної сім'ї  із зазначенням інформації про наявність або відсутність кредитних зобов’язань.

2. Копії паспортів кандидатів у прийомні батьки.

3. Довідку про склад сім'ї (форма №3).

4.Копію свідоцтва про шлюб.

5. Довідку про стан здоров'я кандидатів  у  прийомні  батьки  та членів сім'ї, які проживають разом з ними (довідка про відсутність хронічних   захворювань,   обстеження    нарколога,    венеролога, психіатра).

6.Довідку про доходи потенційної прийомної сім'ї за останні шість місяців або довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи.

7. Довідку про наявність/відсутність виконавчого провадження стосовно боргових зобов’язань.

8. Довідку про   проходження   навчання  кандидатів  у  прийомні батьки  і рекомендацію центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  щодо  включення  їх  у  банк  даних  про сім'ї потенційних усиновителів,   опікунів,   піклувальників,   прийомних   батьків, батьків-вихователів.

9.Письмову згоду всіх повнолітніх членів сім'ї,  які проживають разом  з  кандидатами  у  прийомні батьки,  на утворення прийомної сім'ї, засвідчену нотаріально.

Кандидати  у  батьки-вихователі  подають до органу,  який приймає рішення про створення  дитячого  будинку  сімейного  типу, такі документи:

1. Заяву кандидатів у батьки-вихователі про створення дитячого  будинку сімейного типу із зазначенням інформації про наявність або відсутність кредитних зобов’язань.

2. Довідку про наявність/відсутність виконавчого провадження стосовно боргових зобов’язань.

3. Довідку про склад сім'ї (форма №3).

4. Копію свідоцтва про шлюб (для подружжя).

5. Довідку  про  проходження  курсу  підготовки  і  рекомендацію центру  соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щодо включення їх  у  банк  даних  про  сім'ї потенційних усиновителів, опікунів, піклувальників,  прийомних  батьків,  батьків-вихователів.

6. Копії паспортів.

7. Довідку  про  доходи  за  останні  шість  місяців  або  довідку про подану декларацію  про майновий стан і доходи.

8. Довідки про стан свого здоров'я кандидатів та осіб, які проживають разом з ними.

9. Письмову згоду всіх повнолітніх членів сім'ї,  які проживають разом  з  кандидатами  у батьки-вихователі,  якщо останні вирішили створити дитячий будинок сімейного типу на власній житловій площі, засвідчену нотаріально.

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)


Попередній запис на вівторок та п'ятницю не передбачений. Щоденний графік роботи центру можна переглянути на сторінці Графік роботи