Зал Зал 3 - Сектор надання послуг виконавчих органів ради
Категорія послуг Квартирні питання
Суб'єкт надання послуги Відділ квартирного обліку та нерухомості
Шифр послуги Н-11-01
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 11:00 до 16:00
П'ятниця — з 8:00 до 15:00

Строк надання

30 календарних днів

Результат надання

Ордер на жиле приміщення або мотивована відмова

Вичерпний перелік документів

1. Заява встановленого зразка

2.Договір найму житлового приміщення (укладеного з попереднім наймачем) з підприємства, на обслуговуванні якого перебуває будинок або інформація (довідка) з підприємства, на обслуговуванні якого перебуває будинок про відсутність такого договору (у випадку зняття з реєстрації наймача або в разі смерті наймача).

3.Документ  про відкриття особового рахунку з підприємства, на обслуговуванні якого перебуває будинок (у випадку  зняття з реєстрації наймача або в разі смерті наймача).

4.Витяг з рішення виконавчого комітету про надання житла, виданий архівною установою  (у випадку зняття з реєстрації наймача або в разі смерті наймача).

5. Документи, які підтверджують поважність причин недотримання терміну дії ордеру  для реєстрації за місцем нового проживання (у випадку пропущення терміну реєстрації, визначеного законодавством), при наявності.

6.Ордер (у випадку недотримання терміну дії ордеру  для реєстрації за місцем нового проживання).

7.Довідка про відсутність реєстрації права власності на квартиру, на яку переоформлятиметься ордер, станом на 29.12.2012 року, з ТОВ «Міське бюро технічної інвентаризації» (у випадку зняття з реєстрації наймача або в разі смерті наймача).

8. Документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, громадянина, який подає заяву, та всіх членів його сім’ї (для осіб, які не досягли 14 років, - копії свідоцтв про народження), які проживають разом з ним.

9. Один з передбачених Податковим кодексом України  документ з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків громадянина, який подає заяву, та всіх членів його сім’ї, які проживають разом з ним (крім випадків, коли через свої релігійні переконання особи відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті).

10.  Документи, видані органами державної реєстрації актів цивільного стану або судом, що підтверджують родинні відносини між заявником, попереднім наймачем та членами сім’ї заявника (свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, тощо).

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)