Зал Зал 3 - Сектор надання послуг виконавчих органів ради
Категорія послуг Квартирні питання
Суб'єкт надання послуги Відділ квартирного обліку та нерухомості
Шифр послуги А-11-08
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 11:00 до 16:00
П'ятниця — з 8:00 до 15:00

Строк надання

30 календарних днів

Результат надання

1. Рішення виконавчого комітету про надання житлового приміщення та видачу ордера на жиле приміщення, придбане за кошти підприємства, установи, організації для забезпечення житлом працівника підприємства, установи, організації, який перебуває на квартирному обліку у виконавчому комітеті міської ради за місцем проживання або мотивована відмова (для юридичної особи)

2. Ордер на вселення у житлове приміщення (для працівника)

Вичерпний перелік документів

1. Заява від адміністрації та профспілкового комітету підприємства, установи, організації (у випадку наявності) встановленого зразка.

2.Заява на видачу ордера встановленого зразка.

3.Документ  про реєстрацію права власності на квартиру (подається у випадку відсутності інформації  в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Реєстрі прав власності на нерухоме майно, Державному реєстрі Іпотек, Єдиному реєстрі заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта).

4. Технічний паспорт  на квартиру.

5.Витяг з протоколу спільного засідання адміністрації і профспілкового комітету підприємства, установи, організації за місцем роботи працівника про надання житлового приміщення.

6.Контрольний список працівників, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті  (загальний, першочерговий, позачерговий) встановленої форми (додається до інформаційної картки).

7.Акт обстеження житлових умов заявника (з підприємства, на обслуговуванні якого перебуває будинок), виданий не раніше ніж за 1 місяць до дня подання документів.*

8.Довідки про наявність чи відсутність зареєстрованого права приватної власності на будинок (квартиру) на заявника та членів його сім’ї (для мешканців м. Тернополя з ТОВ «Міське бюро технічної інвентаризації», для мешканців населених пунктів, які входять у склад Тернопільської міської територіальної громади з Зборівського районного бюро технічної інвентаризації)*.

9.Документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, громадянина, який подає заяву, та всіх членів його сім’ї (для осіб, які не досягли 14 років, - копії свідоцтв про народження), які проживають разом з ним*.

10.Один з передбачених Податковим кодексом України  документ з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків громадянина, який подає заяву, та всіх членів його сім’ї, які проживають разом з ним (крім випадків, коли через свої релігійні переконання особи відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті)*.

11.Документи, видані органами державної реєстрації актів цивільного стану або судом, що підтверджують родинні відносини між членами сім’ї (свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, витяг з Державного реєстру актів цивільного стану

громадян, тощо)*

*Для осіб, які не поновили дані в обліковій справі перебування на квартирному обліку

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)