Зал Зал 1 - Сектор надання адміністративних послуг
Категорія послуг Містобудування, архітектура та охорона культурної спадщини
Суб'єкт надання послуги Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Тернопільській області
Шифр послуги ДІАМ-09
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 11:00 до 16:30
П'ятниця — з 8:00 до 15:00

Строк надання

Протягом десяти робочих днів

Результат надання

Внесення інформації, зазначеної у декларації або заяві до Реєстру будівельної діяльності або повернення декларації замовнику у спосіб, відповідно до якого були подані документи, з письмовим обrрунтуванням причин повернення. Відомості про повернення декларації підлягають внесенню до Реєстру будівельної діяльності. 

Відомості щодо внесення даних, зазначених у декларації, в якій виявлено технічну помилку або недостовірні дані, підлягають виключенню з реєстру в установленому  порядку.

Вичерпний перелік документів

Один примірник декларації про готовність об'єкта до експлуатації  (далі -декларація),  в якій враховані зміни щодо об'єктів, будівництво яких здійснено на підставі будівельного паспорта, за формою встановленого зразка або щодо об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності)  належать до об'єктів з незначними наслідками (CCl), за формою встановленого зразка або щодо самочинно збудованого об'єкта, на яке визнано право власності за рішенням суду, за формою встановленого зразка. Щодо об'єкта, який належить до ІІІ категорії складності (клас наслідків (відповідальності) СС2),  подається  заява в довільній формі, до якої додаються  засвідчені в установленому порядку копії документів, що підтверджують такі зміни.

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)