Зал Зал 3 - Сектор надання послуг виконавчих органів ради
Категорія послуг Містобудування, архітектура та охорона культурної спадщини
Суб'єкт надання послуги Управління містобудування, архітектури та кадастру
Шифр послуги А-14-11
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 11:00 до 16:00
П'ятниця — з 8:00 до 15:00

Строк надання

10 робочих днів

Результат надання

Паспорт прив’язки тимчасової споруди або Паспорт прив’язки тимчасової споруди або відмова у оформленні паспорта привязки з вхідним пакетом документів.

Вичерпний перелік документів

1. Заява.

2.Схема розміщення ТС – графічніматеріали, виконані на топографо-геодезичній основі у масштабі 1 : 500суб’єктом господарювання, який має усвоєму складі архітектора, що маєкваліфікаційний сертифікат, яківідображають розміщення ТС ізприв’язкою до місцевості (будівлі, споруди,інженерні мережі тощо), планувальними обмеженнями та зазначенням заходів щодо благоустрою та озеленення прилеглої території (розташування квітників,під’їздів, урн, влаштування дорожньогопокриття або мощення фігурними елементами тощо) - два примірника.

3.Ескізи фасадів ТС у кольорі М 1:50 (для стаціонарних ТС), які виготовляє суб’єкт господарювання, який має у своєму складі архітектора, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат (два примірника).

4.Технічні умови щодо інженерного забезпечення (за наявності), отримані замовником у балансоутримувача відповідних інженерних мереж.

 

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)