Зал Зал 3 - Сектор надання послуг виконавчих органів ради
Категорія послуг Містобудування, архітектура та охорона культурної спадщини
Суб'єкт надання послуги Управління містобудування, архітектури та кадастру
Шифр послуги А-14-09
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 11:00 до 16:00
П'ятниця — з 8:00 до 15:00

Строк надання

Протягом 5 робочих днів з дня отримання заяви.

Результат надання

Наказ/відмова начальника управління містобудування, архітектури та кадастру про зміну адреси.

Вичерпний перелік документів

1.Заява власника (співвласників) закінченого будівництвом об’єкта про зміну адреси із зазначенням прізвища, імені, по батькові  власника (співвласників)

та реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності) - для фізичної особи або найменування та ідентифікаційного коду юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України - для юридичної особи,

відомостей про адресу, ідентифікатор закінченого будівництвом об’єкта (для об’єктів, яким присвоєно ідентифікатор до подання заяви), реєстраційного номера об’єкта нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (у разі якщо право власності на об’єкт зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно).

2.Документ, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна до його об’єднання, поділу або виділення частки (у разі, якщо право власності на об’єкт не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно).

3.Копія договору про поділ спільного майна, договір про виділ у натурі частки із спільного майна або відповідне рішення суду (у разі, якщо об’єкт перебуває у спільній власності).

4.Документ, що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта (крім випадків, якщо об’єкт нерухомого майна створюється шляхом поділу, об’єднання або виділення без проведення будівельних робіт, що відповідно до законодавства потребують отримання дозволу на їх проведення)-у разі, якщо відомості про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта не внесено до Реєстру будівельної діяльності.

5.Технічний паспорт на новостворений об’єкт нерухомого майна (у разі, якщо технічний паспорт створений без використання Реєстру будівельної діяльності).

6. Копія документа, що посвідчує особу заявника (у разі подання документів поштовим відправленням).

7.Копія документа, що  засвідчує повноваження представника (у разі подання документів поштовим відправленням або в електронній формі).

ПРИМІТКА: Копії документів, що подаються для зміни адреси об’єкта нерухомого майна, засвідчуються заявником (його представником).

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)