Зал Зал 3 - Сектор надання послуг виконавчих органів ради
Категорія послуг Містобудування, архітектура та охорона культурної спадщини
Суб'єкт надання послуги Управління містобудування, архітектури та кадастру
Шифр послуги А-14-07
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 11:00 до 16:00
П'ятниця — з 8:00 до 15:00

Строк надання

Протягом п’яти робочих днів з дня отримання заяви.

Результат надання

Наказ/відмова начальника управління містобудування, архітектури та кадастру про присвоєння адреси.

Вичерпний перелік документів

1. Заява про присвоєння адреси щодо об’єкта будівництва із зазначенням прізвища, імені, по батькові заявника та реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності) - для фізичної особи або найменування та ідентифікаційного коду юридичної особи

 в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України - для юридичної особи.

2. Копія документа, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, на якій споруджується (споруджено) об’єкт (крім випадків, встановлених Кабінетом Міністрів України в Порядку присвоєння адрес), - у разі, якщо право власності або користування земельною ділянкою не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

3. Генеральний план об’єкта будівництва (у разі спорудження об’єкта на підставі проектної документації на будівництво).

4. Копія документа, що дає право на виконання будівельних робіт, якщо відомості про такий документ не внесено до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.

5. Копія документа, що посвідчує особу заявника, - у разі подання документів поштовим відправленням або в електронній формі;

7.Копія документа, що засвідчує повноваження представника, - у разі подання документів представником поштовим відправленням або в електронній формі.

ПРИМІТКА: Копії документів, що подаються для присвоєння адреси, засвідчуються замовником (його представником).

2. Заява про присвоєння адреси щодо закінченого будівництвом об’єкта із зазначенням прізвища, імені, по батькові заявника та реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності) - для фізичної особи або найменування та ідентифікаційного коду юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України - для юридичної особи, відомостей про ідентифікатор закінченого будівництвом об’єкта (для об’єктів, яким присвоєно ідентифікатор до подання заяви).

2. Копія документа, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, на якій споруджується (споруджено) об’єкт (крім випадків, встановлених Кабінетом Міністрів України в Порядку присвоєння адрес), - у разі, якщо право власності або користування земельною ділянкою не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно;

3. Копія документа, що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, якщо відомості про такий документ не внесено до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.

4. Копія документа, що посвідчує особу заявника, - у разі подання документів поштовим відправленням або в електронній формі.

5. Копія документа, що засвідчує повноваження представника, - у разі подання документів представником поштовим відправленням або в електронній формі.

ПРИМІТКА: Копії документів, що подаються для присвоєння адреси, засвідчуються замовником (його представником).

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)