Зал Прийом здійснюється за адресою бульвар Тараса Шевченка, 3
Категорія послуг Реєстрація бізнесу
Суб'єкт надання послуги Відділ державної реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців
Шифр послуги А-28-21
Графік запису на прийом в електронну чергу

Строк надання

Протягом 24 годин крім вихідних та святкових днів.

Результат надання

1. Проведення реєстраційної дії (у тому числі з урахуванням принципу мовчазної згоди) за відсутності підстав для зупинення розгляду документів та відмови в державній реєстрації шляхом внесення запису до Єдиного державного реєстру.

2. Формування та оприлюднення на порталі електронних сервісів результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації та установчих документів юридичної особи.

3. Повідомлення про відмову у проведенні державної реєстрації.

Вичерпний перелік документів

І. Для державної реєстрації переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту подаються такі документи:

1.   Заява про державну реєстрацію переходу з власного установчого документа на діяльність на підставі модельного статуту.

2.   Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про перехід на діяльність на підставі модельного статуту.

3.   Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження представника - у разі подання документів уповноваженою особою.

ІІ. Для державної реєстрації переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа подаються такі документи:

1.   Заява про державну реєстрацію переходу з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа.

2.   Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про перехід на діяльність на підставі власного установчого документа та затвердження установчого документа.

3.   Установчий документ юридичної особи.

4.   Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження представника - у разі подання документів уповноваженою особою.

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)