Зал Прийом здійснюється за адресою бульвар Тараса Шевченка, 3
Категорія послуг Реєстрація бізнесу
Суб'єкт надання послуги Відділ державної реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців
Шифр послуги А-28-15
Графік запису на прийом в електронну чергу

Строк надання

Протягом 24 годин крім вихідних та святкових днів.

Результат надання

Фізична особа - підприємець позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності цією фізичною особою

Вичерпний перелік документів

Для державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця подається один з таких документів:

1. Заява про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця.

2. Копія свідоцтва про смерть фізичної особи - у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця у зв’язку з її смертю або оголошенням її померлою (крім випадку, якщо відомості про смерть фізичної особи містяться в Державному реєстрі актів цивільного стану громадян).

3. Рішення центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері цифрової економіки, про анулювання статусу електронного резидента (е-резидента) - у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця у зв’язку з втратою статусу електронного резидента (е-резидента).

4. Заява про скасування статусу електронного резидента (е-резидента) - у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця у зв’язку з втратою статусу електронного резидента (е-резидента).

5. Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження представника - у разі подання документів уповноваженою особою

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)