Зал Зал 3 - Сектор надання неадміністративних послуг
Категорія послуг Містобудування, архітектура та охорона культурної спадщини
Суб'єкт надання послуги Управління містобудування, архітектури та кадастру
Шифр послуги Н-14-14-02
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 11:00 до 16:00
П'ятниця — з 8:00 до 13:00

Строк надання

Протягом 10 календарних днів.

Результат надання

Розпорядження начальника управління містобудування, архітектури та кадастру або відмова з вхідним пакетом документів

Вичерпний перелік документів

1.Заява встановленої форми.

2.Копія паспорта та довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичної особи).

3. Витяг з Єдиного державного реєстру для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (формує спеціаліст Управління).

4.Засвідчена належним чином копія документа, що посвідчує право власності на об'єкт нерухомості (у випадку, якщо дані не внесенні в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно).

5.Засвідчена належним чином копія документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою (у випадку, якщо дані не внесенні в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно).

6.Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

7. Виконавча зйомка в масштабі 1:500.

8.Копія документів, що засвідчують прийняття в експлуатацію (декларація про готовність об’єкта до експлуатації, сертифікат відповідності, акт готовності об’єкта до експлуатації, акт державної приймальної (технічної) комісії про прийняття в експлуатацію об’єкта з рішенням виконавчого комітету про його затвердження).

9.Висновок щодо технічної можливості поділу, виділу в натурі частки з об'єкта нерухомого майна, виконаний суб’єктами господарювання, які здійснюють технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна (за необхідності).

10. Фотофіксація об’єкта нерухомості.

11.Довідка про відсутність зареєстрованого нерухомого майна у м.Тернополі за вказаною адресою.

12.Інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (формує спеціаліст Управління).

13.Копія оновленого технічного паспорта на об’єкт.

14.Довідка про сплату пайової участі у створенні та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста, видана відділом квартирного обліку та нерухомості міської ради(ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

15. Копія рішення виконавчого комітету міської ради про виведення з житлового фонду квартири (у разі реконструкції квартири під розміщення об’єктів невиробничої сфери).

16. Копія рішення виконавчого комітету про введення нежитлових будинків, споруд, нежитлових приміщень в житлових будинках до житлового фонду міста (якщо здійснювалось переведення нежитлових будинків, споруд, нежитлових приміщень в житлових будинках до категорії житлових).

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)


Попередній запис на вівторок та п'ятницю не передбачений. Щоденний графік роботи центру можна переглянути на сторінці Графік роботи