Зал Зал 3 - Сектор надання неадміністративних послуг
Категорія послуг Підприємництво
Суб'єкт надання послуги Відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів
Шифр послуги Н-10-03-05
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 11:00 до 16:00
П'ятниця — з 8:00 до 13:00

Строк надання

10 календарних днів

Результат надання

Погодження режиму роботи ринків на території Тернопільської міської територіальної громади або вмотивована відмова з вхідним пакетом документів

Вичерпний перелік документів

1.Заява встановленої форми.

2. Витяг з Єдиного державного реєстру із зазначенням основних видів діяльності юридичної особи або фізичної особи-підприємця (формує та долучає до пакету документів посадова особа відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів).

3. Копія документу, що засвідчує право власності або право користування приміщенням (свідоцтво про право на власність або витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, договір оренди,  договір суборенди), документу на землекористування (договір оренди земельної ділянки, державний акт на землю), грошової оцінки земельної ділянки.

4. Копія рішення органу місцевого самоврядування про надання земельної ділянки для організації ринкової торгівлі.

5. Копія документа про підтвердження можливості суб’єкта господарювання проводити певні дії щодо здійснення господарської діяльності в конкретному приміщенні (свідоцтво про відповідність збудованого об’єкта проектній документації, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил або акт державної технічної комісії про приймання в експлуатацію, технічний паспорт на нежитлове приміщення) для стаціонарних споруд.

5. Копія угоди із спеціалізованим підприємством на вивезення твердих побутових відходів.

6. Копія угоди на прибирання прилеглої та закріпленої території, укладеної із спеціалізованим підприємством, або зобов’язання про самостійне прибирання.

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)


Попередній запис на вівторок та п'ятницю не передбачений. Щоденний графік роботи центру можна переглянути на сторінці Графік роботи