Зал Зал 2 - Сектор дозвільних процедур(Крім ТСЦ)
Категорія послуг Пожежна безпека та охорона праці
Суб'єкт надання послуги Управління Держпраці у Тернопільській області
Шифр послуги АДГ-12-03
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 14:00 до 20:00
П'ятниця — з 8:00 до 13:00

Строк надання

Строк законодавством не встановлено. Не перевищує 30 календарних днів з дня подання суб‘єктом звернення заяви та документів, необхідних для отримання послуги.

Результат надання

У разі зняття технологічного транспортного засобу з обліку у зв'язку з його відчуженням - видача Свідоцтва про реєстрацію технологічного транспортного засобу з відміткою «Знято з обліку».

У разі зняття технологічного транспортного засобу з обліку у зв'язку з непридатністю до подальшого використання та його вибракуванням (списанням) — видача копії Свідоцтва про реєстрацію технологічного транспортного засобу з відміткою «Знято з обліку», завіреної суб'єктом надання адміністративної послуги.

У разі надання неповного пакету документів, визначених Порядком, та/або їх оформлення з порушенням вимог чинного законодавства., або на який накладено арешт чи заборону на зняття його з обліку, та в інших випадках, передбачених законодавством — письмова відповідь власнику із зазначенням причин, що унеможливлюють надання послуги.

Вичерпний перелік документів

  1. Письмова заява власника (згідно з додатками 1 і 2 до Порядку).
  2. Копія паспорта, (для повнолітніх фізичних осіб та осіб віком від 16 до 18 років), свідоцтва про народження (для осіб віком до 16 років).
  3. Свідоцтво про реєстрацію технологічного транспортного засобу.
  4. Номерний знак технологічного транспортного засобу, що знімається з обліку.
  5. Акт технічного огляду технологічного транспортного засобу   або   копія,   акту   на  списання   основних   засобів   (з додатками), заяви - для фізичних осіб.
  6. Копія акту ліквідації основних засобів.
  7. Копія документів, що підтверджують оплату вартості, послуг за проведення технічного огляду під час зняття з обліку.

У разі втрати свідоцтва про реєстрацію чи номерного знака на технологічні транспортні засоби, які непридатні до подальшого використання та  вибраковуються (списуються), власник повинен    подати    посвідчені    в    установленому    порядку документи, що підтверджують факт їх втрати.

Зняття з  обліку технологічного транспортного  засобу,  що належить кільком юридичним або фізичним особам на праві спільної власності, здійснюється лише за умови наявності їх спільного рішення. 

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)


Попередній запис на вівторок та п'ятницю не передбачений. Щоденний графік роботи центру можна переглянути на сторінці Графік роботи