Зал Зал 3 - Сектор надання послуг виконавчих органів ради
Категорія послуг Квартирні питання
Суб'єкт надання послуги Відділ квартирного обліку та нерухомості
Шифр послуги Н-11-14
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 11:00 до 16:00
П'ятниця — з 8:00 до 13:00

Строк надання

30 календарних днів

Результат надання

Рішення виконавчого комітету про надання в користування житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання, дострокове припинення права на користування житловим приміщенням з фондів житла для тимчасового проживання або мотивована письмова відмова.

Вичерпний перелік документів

1.Заява встановленого зразка.

2.Документи, що посвідчують особу заявника.

3.Реєстраційні номери облікових карток платників податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (ідентифікаційних  номерів), не пред'являються у випадку наявності паспорта громадянина України у формі ID-картки).

 4. Довідки про дохід усіх членів сім'ї за попередні шість місяців.

 5.Довідки про про  відсутність  у громадянина  іншого житла по місту Тернополю на всіх членів сім’ї, включаючи неповнолітніх дітей, з ТОВ «Міське бюро технічної інвентаризації» (інформація станом на 29.12.2012 року); для мешканців населених пунктів, які входять у склад Тернопільської міської територіальної громади - зазначені довідки з Зборівського районного бюро технічної інвентаризації, а в разі прибуття громадянина з іншого регіону (крім внутрішньо переміщених осіб) - зазначені довідки з попереднього місця проживання.

6. Документи  про  підтвердження  набуття першочергового права  на  забезпечення  житловим  приміщенням  з фондів житла для тимчасового проживання (сім’ї з  неповнолітніми дітьми, вагітні жінки,  особи,  які  втратили  працездатність, та особи пенсійного віку).

7.Документи, видані органами державної реєстрації актів
цивільного стану або судом, що підтверджують сімейні, родинні відносини заявника та всіх членів його сім’ї (свідоцтво про народження, свідоцтво про державну реєстрацію шлюбу, посвідчення опікуна або піклувальника), або довідка про склад сім’ї.

8. Громадяни,  які   втратили   житло   внаслідок   звернення
стягнення на житлові приміщення,  що були придбані ними за рахунок кредиту  (позики)  банку  чи   іншої   особи, повернення   якого забезпечено  іпотекою  відповідного приміщення,  крім документів, передбачених пунктом 7 цього Порядку, подають:      8.1. Рішення кредитора  про  звернення  стягнення  на  передане  в іпотеку житлове приміщення та письмову вимогу кредитора або нового власника цього житлового приміщення щодо його звільнення - у  разі добровільного виселення;     8.2. Витяг з  рішення  суду щодо примусового виселення з житлового приміщення - у разі примусового виселення.  9. Біженці крім  документів,  передбачених  пунктом  7  цього Порядку,  подають: 9.1. Довідку,  видану  органом міграційної служби за місцем проживання біженця  про реєстрацію за місцем проживання біженця; 9.2. Довідку,  видану  органом міграційної служби за місцем проживання біженця  про відсутність  житла  у   пункті   тимчасового   розміщення біженців чи відсутність такого пункту.    10. Громадяни,   які  вимушені  залишити  житлове приміщення внаслідок його аварійного  стану,  стихійного  лиха  або  з  інших підстав,  що  загрожують  стану  та безпеці відповідного житлового приміщення,  крім  документів,  передбачених   пунктом   7   цього Положення,  подають:10.1.  Довідку,  видану  місцевим органом виконавчої влади  або  виконавчим органом місцевого самоврядування за попереднім  місцем проживання,  про  непридатність наявного у них житла для подальшого проживання. Внутрішньо  переміщені  особи за умови наявності у них житла, непридатного для подальшого проживання, яке  розташоване на території України (крім тимчасово окупованої території України та/або населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення),  надають довідку про визнання жилого будинку (жилого приміщення) таким, що не відповідає санітарним і технічним вимогам, яка видається місцевим органом виконавчої влади або виконавчим органом місцевого самоврядування за місцем розташування такого житла.

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)


Попередній запис на вівторок та п'ятницю не передбачений. Щоденний графік роботи центру можна переглянути на сторінці Графік роботи