Зал Зал 3 - Сектор надання послуг виконавчих органів ради
Категорія послуг Квартирні питання
Суб'єкт надання послуги Відділ квартирного обліку та нерухомості
Шифр послуги Н-11-04-03
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 11:00 до 16:00
П'ятниця — з 8:00 до 13:00

Строк надання

30 календарних днів

Результат надання

Рішення виконавчого комітету про зарахування на квартирний облік за місцем проживання у виконавчому комітеті Тернопільської міської ради або мотивована письмова відмова.

Вичерпний перелік документів

1.Заява встановленого зразка.

2.Облікова справа перебування на квартирному обліку за місцем роботи з поновленими обліковими даними, а саме:

2.1.            Заява  працівника про зарахування на квартирний облік при виконавчому комітеті та згоду на передачу облікової справи (довільної форми).

2.2.Довідка з місця проживання про склад сім'ї та реєстрацію  (форма № 3) видана не раніше ніж за 1 місяць до дня подання документів.

2.3.            Акт обстеження житлових умов заявника (з підприємства, на обслуговуванні якого перебуває будинок) виданий не раніше ніж за 1 місяць до дня подання документів.

2.4.            Довідка з місця роботи про працевлаштування  (для працевлаштованих), довідка з підприємства, на обслуговуванні якого перебуває будинок про те, що громадянин не працює (для непрацевлаштованих), пенсійне посвідчення (для пенсіонерів) подаються   на всіх повнолітніх членів сім’ї, які включені у склад сім'ї для зарахування на квартирний облік.

2.5.          Довідки про наявність чи відсутність зареєстрованого права приватної власності на будинок (квартиру) по місту Тернополю на всіх членів сім’ї, включаючи неповнолітніх дітей, з ТОВ «Міське бюро технічної інвентаризації» (інформація станом на 29.12.2012 року).

2.5.1.Довідки про наявність чи відсутність зареєстрованого права приватної власності на будинок (квартиру) з Зборівського районного бюро технічної інвентаризації (для мешканців населених пунктів, які входять у склад Тернопільської міської територіальної громади).

2.6.          Довідки про те, чи перебувають члени сім'ї заявника на квартирному обліку за місцем роботи.

2.7.          Копії*:

2.7.1.      Свідоцтв про шлюб (у разі перебування у шлюбі).

2.7.2.      Свідоцтв про народження дітей.

2.7.3.      Паспортів громадян України (сторінки, які містять інформацію про особу, дату видачі паспорта, реєстрацію) або інших документів, що посвідчують особу.

2.7.3.1. При поданні копії*  паспорта громадянина України у формі ID-картки необхідно долучити копію*  довідки про реєстрацію місця проживання особи.

2.7.4. Документів про розірвання шлюбу (в разі коли шлюб розірвано).

2.7.5. Свідоцтва про зміну прізвища, імені та по батькові (якщо вони були раніше змінені).

2.7.6. Судового рішення щодо набуття або зміни імені, підтвердження фактів (при наявності).

2.7.7. Документів про встановлення батьківства (при наявності).

2.7.8. Реєстраційних номерів облікових карток платників податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (ідентифікаційних номерів), не подаються у випадку наявності паспорта громадянина України у формі ID-картки).

Вказані копії документів подаються на всіх членів сім'ї.

2.8.Копії* пільгових документів, що посвідчують право заявника на пільги згідно законодавства (за наявності).

3.Витяг з протоколу адміністрації та профспілкового комітету про зняття працівника з квартирного обліку за місцем роботи та передачу справи до виконавчого комітету.

4.Витяг з рішення  адміністрації та профспілкового комітету про ліквідацію самостійного квартирного обліку працівників (в разі ліквідації).

5. Акт прийняття – передачі облікової справи з детальним описом всіх документів, які в ній містяться, підписаний відповідальною особою за ведення квартирного обліку на підприємстві, установі, організації (2 примірники).

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)