Зал Зал 3 - Сектор надання послуг виконавчих органів ради
Категорія послуг Квартирні питання
Суб'єкт надання послуги Відділ квартирного обліку та нерухомості
Шифр послуги Н-11-04-01
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 11:00 до 16:00
П'ятниця — з 8:00 до 13:00

Строк надання

30 календарних днів

Результат надання

1.Рішення виконавчого комітету про взяття на квартирний облік за місцем проживання у виконавчому комітеті міської ради дітей-сиріт чи дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли 16-річного віку або мотивована письмова відмова.

2. Повідомлення про взяття на квартирний облік за місцем проживання  у  виконавчому комітеті міської ради дітей-сиріт чи дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли 16-річного віку у виконавчому комітеті міської ради або мотивована відмова.

Вичерпний перелік документів

1.   Заява встановленого зразка опікуна чи піклувальника, прийомних батьків, батьків вихователів, адміністрації закладу, де проживає дитина, або органу опіки та піклування (складається в присутності представника Служби у справах дітей).

 2.Звернення служби у справах неповнолітніх та дітей щодо взяття на квартирний облік дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування (пред'являється посадовими особами Служби у справах дітей).

3.Довідка з місця проживання про склад сім'ї та реєстрацію  (форма № 3) видана не раніше ніж за 1 місяць до дня подання документів.

4. Акт обстеження житлових умов заявника (з підприємства, на обслуговуванні якого перебуває будинок або складений комісією Служби у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради) виданий не раніше ніж за 1 місяць до дня подання документів.

5. Інформація служби у справах неповнолітніх та дітей про те, чи зберігається за дитиною-сиротою чи дитиною, позбавленою батьківського піклування право на житло, в якому вони проживали з батьками, рідними до встановлення опіки,  піклування,  влаштування в прийомні сім'ї,  дитячі будинки сімейного типу,  заклади для  дітей-сиріт  та  дітей,  позбавлених батьківського   піклування (пред'являється посадовими особами Служби у справах дітей).

6. Інформація служби у справах неповнолітніх та дітей про те чи перебуває заявник на квартирному обліку  за  місцем  його  походження  або  проживання до встановлення опіки,  піклування,  влаштування  в прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного  типу,  заклади  для  дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського  піклування(пред’являється  посадовими особами Служби у справах дітей). 7. Рішення суду про позбавлення батьківських прав та встановлення опіки (пред'являється посадовими особами Служби у справах дітей).

8. Довідка з місця навчання чи працевлаштування (для працевлаштованих).

9. Інформація про наявність чи відсутність зареєстрованого права приватної власності на будинок (квартиру) по місту Тернополю з ТОВ «Міське бюро технічної інвентаризації» на всіх зареєстрованих в житловому приміщенні членів сім’ї, включаючи неповнолітніх дітей (інформація станом на 29.12.2012 року) (пред'являється посадовими особами Служби у справах дітей).  

9.1. Інформація про наявність чи відсутність зареєстрованого права приватної власності на будинок (квартиру) з Зборівського районного бюро технічної інвентаризації (для мешканців населених пунктів, які входять у склад Тернопільської міської територіальної громади) (пред'являється посадовими особами Служби у справах дітей).  

10. Рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради про надання соціального статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування (пред'являється посадовими особами Служби у справах дітей).

11. Рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради про встановлення опіки/піклування над дитиною-сиротою чи дитиною, позбавленою батьківського піклування (пред'являється посадовими особами Служби у справах дітей).

12. Паспорт  громадянина України (сторінки, які містять інформацію про особу, дату видачі паспорта, реєстрацію) або інших документів, що посвідчують особу заявника.

12.1. При поданні  паспорта громадянина України у формі ID-картки необхідно пред'явити   довідку про реєстрацію місця проживання особи  та довідки з попереднього місця проживання для підтвердження  терміну реєстрації місця проживання на території Тернопільської міської територіальної громади,  необхідного для зарахування на квартирний облік.

13. Реєстраційний номер  облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (ідентифікаційного номера) заявника (не пред'являються у випадку наявності паспорта громадянина України у формі ID-картки).

 Для зареєстрованих в житловому приміщенні осіб:

14. Свідоцтва про шлюб (у разі перебування у шлюбі).

14.1.Свідоцтва про народження дітей.

14.2. Паспорти громадян України (сторінки, які містять інформацію про особу, дату видачі паспорта, реєстрацію) або інших документів, що посвідчують особу

14.2.1. При поданні   паспорта громадянина України у формі ID-картки необхідно пред'явити    довідку про реєстрацію місця проживання особи  та довідки з попереднього місця проживання для підтвердження  терміну реєстрації місця проживання на території Тернопільської міської територіальної громади,  необхідного для зарахування на квартирний облік.

14.3.Документи про розірвання шлюбу (в разі коли шлюб розірвано).

14.4. Свідоцтва про зміну прізвища, імені та по батькові (якщо вони були раніше змінені).

14.5. Судові рішення щодо набуття або зміни імені, підтвердження фактів (при наявності).

14.6. Документи про встановлення батьківства (при наявності). 

14.7. Реєстраційні номери облікових карток платників податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (ідентифікаційних номерів), не пред'являються у випадку наявності паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)