До уваги громадян!

      З 13  березня у  Центрі надання адміністративних послуг у міста Тернополя (далі ЦНАП) розпочато надання нових адміністративних послуг - оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України у формі ID картки.

 

      Так, громадяни у ЦНАПі можуть отримати наступні паспортні послуги:

      1. Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку (послуга безкоштовна); у разі обміну; у зв’язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України зразка 1994 року або у формі картки.

      2. Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

      Прийом громадян у ЦНАПі буде проводитись у порядку електронної черги через веб-сайт ЦНАПу з фіксованим часом прийому на два тижні наперед. Звертаємо вашу увагу на те, що на одну прийомну годину є можливість запису лише однієї людини.

      Для громадян, які бажають звернутися безпосередньо в ЦНАП, за одержанням паспортних послуг, є можливість щодня зранку (крім неділі) записатись на прийом на поточний день (при наявності вільних годин) та необхідного пакету документів.

      З більш детальною інформацією щодо переліку документів, розміру адміністративного збору та державного мита, терміну гадання вищезазначених послуг, можна ознайомитись в інформаційних картках вищезазначених послуг за посиланням http://cnap.rada.te.ua/services/categories?view=services&category=19