Зал Зал 2 - Сектор дозвільних процедур
Категорія послуг Реклама
Суб'єкт надання послуги Тернопільська обласна державна адміністрація
Шифр послуги ДДХ 1.4/8-1
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа — з 9:00 до 13:00
Вівторок, Четвер — з 14:00 до 17:00

Строк надання

I. Для видачі дозволу:
Не більше ніж 10 робочих днів з дня одержання від державного адміністратора заяви про видачу (переоформлення, видачу дубліката, анулювання) дозволу та документів, що додається до неї.

II. Для переоформлення дозволу:
Робочий орган протягом 2-ох робочих днів з дня одержання заяви про переоформлення дозволу та документа, що додається до неї, передає адміністраторові переоформлений на новому бланку дозвіл з урахуванням змін, зазначених у заяві про переоформлення дозволу, якщо інше не встановлено законом.

III. Для видачі дубліката:
Робочий орган протягом 2-ох робочих днів з дня одержання заяви про видачу дубліката дозволу передає адміністраторові дублікат дозволу замість втраченого або пошкодженого, якщо інше не встановлено законом.

IV. Для анулювання дозволу:
Дія дозволу припиняється через 10 робочих днів з дня прийняття розпорядження голови облдержадміністрації про анулювання дозволу, якщо інше не передбачено законом

Результат надання

Видача (переоформлення, видача дубліката, анулювання) дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Тернопільської області або надання письмового повідомлення суб’єкту господарювання про відмову у видачі дозволу.

Вичерпний перелік документів

I.ВИДАЧА ДОЗВОЛУ:
1. Заява
2. Погодження на розміщення зовнішньої реклами з:
- Державтоінспекцією та Укравтодором або його територіальними органами – у разі розміщення зовнішньої реклами в межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування;
- Міністерством культури України або місцевим органом виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини – у разі розміщення зовнішньої реклами на пам’ятках історії та архітектури і в межах зон охорони пам’яток національного або місцевого значення;
- власником місця розташування рекламного засобу або уповноваженим ним органом (особою);
3. Копія договору, завірена власником місця розташування рекламного засобу або уповноваженим ним органом чи особою (крім заявника, що є власником такого місця).
Якщо заявник є власником місця розташування рекламного засобу, до погодження додається належним чином завірена копія документа, що підтверджує право власності на місце розташування рекламного засобу.

II. ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ДОЗВОЛУ:
1. Заява
2. Дозвіл, що підлягає переоформленню

III. ВИДАЧА ДУБЛІКАТА:
1. Заява*
*Якщо бланк дозволу непридатний для використання внаслідок його пошкодження, суб’єкт господарювання додає до заяви непридатний для використання дозвіл.

IV. АНУЛЮВАННЯ ДОЗВОЛУ:
1. Заява.

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)


Попередній запис на вівторок та п'ятницю не передбачений. Щоденний графік роботи центру можна переглянути на сторінці Графік роботи