Зал Зал 1 - Сектор надання адміністративних послуг
Категорія послуг Житлово-комунальне господарство та екологія
Суб'єкт надання послуги Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології
Шифр послуги А-15-04
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 11:00 до 20:00
П'ятниця, Субота — з 8:00 до 15:00

Строк надання

50 днів

Результат надання

У І випадку – акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню або письмове повідомлення про відмову у наданні послуги з вхідним пакетом документів.
У ІІ та ІІІ випадках — ордер, акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, рішення виконавчого комітету міської ради або письмове повідомлення про відмову у наданні послуги з вхідним пакетом документів. 

Вичерпний перелік документів

І. У випадку видалення аварійних, сухостійних і фаутних дерев, а також самосійних і порослевих дерев з діаметром кореневої шийки не більш як 5см:

1.Заява.

ІІ. У випадку проведення ремонтних та експлуатаційних робіт в охоронній зоні повітряних ліній електропередачі, на трансформаторній підстанції і розподільному пункті системи енергопостачання, мережі водо-, теплопостачання та водовідведення, телекомунікаційній і кабельній електромережі:

1. Заява

2. Дозвіл на порушення об’єкта благоустрою, виданий управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради.

ІІІ. У випадку відновлення світлового режиму в житловому приміщенні, що затінюється деревами:

1.Заява.

2.Висновок місцевого органу санітарно - епідеміологічної служби про заміри коефіцієнта природного освітлення у приміщенні.

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)


Попередній запис на вівторок та п'ятницю не передбачений. Щоденний графік роботи центру можна переглянути на сторінці Графік роботи