Зал Зал 1 - Сектор надання адміністративних послуг
Категорія послуг Земельні питання
Суб'єкт надання послуги Відділ земельних ресурсів
Шифр послуги А-25-08
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 11:00 до 20:00
П'ятниця, Субота — з 8:00 до 15:00

Строк надання

Місячний термін

Результат надання

Рішення міської ради про поновлення договору оренди землі, або вмотивована відмова

Вичерпний перелік документів

1.Заява, встановленого зразка, на ім’я міського голови

2.1.Для юридичної особи копії  витягу або виписки з реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, статуту (1,2 і остання сторінки).

2.2.Для фізичної особи –підприємця –копія витягу або виписки  з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

2.3.Для фізичної особи-громадянина – копія паспорта (1,2 і сторінка з реєстрацією місця проживання), копія реєстраційного номера облікової картки платника податків.

3. Копія документа, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна (у разі наявності об’єкту нерухомого майна на земельній ділянці).

4.Копія договору оренди землі з додатком (додатковою угодою) до договору оренди землі, або Державного акту на право постійного користування землею.

5.Довідка органу ДФС  у Тернопільській області про відсутність заборгованості по сплаті податку чи орендної плати за земельну ділянку станом на час подання документів у ЦНАП.

6. Квитанція про сплату комунальних платежів (фізичні особи-підприємці та громадяни у разі місця реєстрації проживання у м.Тернополі).

7.Копія витягу з Державного  реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обтяжень;

8.Витяг з Державного земельного кадастру.

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)


Попередній запис на вівторок та п'ятницю не передбачений. Щоденний графік роботи центру можна переглянути на сторінці Графік роботи