Зал Зал 3 - Сектор надання неадміністративних послуг
Категорія послуг Квартирні питання
Суб'єкт надання послуги Відділ квартирного обліку та нерухомості
Шифр послуги Н-11-19-01
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 11:00 до 16:00
П'ятниця — з 8:00 до 13:00

Строк надання

10 календарних днів.

Результат надання

Довідка про перебування на квартирному обліку у виконавчому комітеті Тернопільської міської ради або мотивована письмова відмова. 

Вичерпний перелік документів

Для отримання довідки про перебування на квартирному обліку у виконавчому комітеті необхідно подати:

1.        Заява встановленої форми.

2.        Для осіб які не пройшли щорічну перереєстрацію перебування на квартирному обліку та не поновили облікові дані:

2.1.Довідка з місця проживання про склад сім'ї та реєстрацію  (форма № 3) видана не раніше ніж за 1 місяць до дня подання документів.

2.2.    Довідка з місця роботи про працевлаштування  (для працевлаштованих), довідка з підприємства, на обслуговуванні якого перебуває будинок про те, що громадянин не працює ( для непрацевлаштованих), на всіх повнолітніх членів сім’ї.

2.3.  Довідки про наявність чи відсутність зареєстрованого права приватної власності на будинок (квартиру) по місту Тернополю на всіх членів сім’ї, включаючи неповнолітніх дітей, з ТОВ «Міське бюро технічної інвентаризації» (інформація станом на 29.12.2012 року), для осіб які не поновляли облікові дані до 01.01.2013р.

2.4.  Довідки про наявність чи відсутність зареєстрованого права приватної власності на будинок (квартиру) з Зборівського районного бюро технічної інвентаризації (для мешканців населених пунктів, які входять у склад Тернопільської міської територіальної громади), для осіб які не поновляли облікові дані до 01.01.2013р.

2.5.  Довідки про те, чи перебувають заявник та члени його сім'ї на квартирному обліку за місцем роботи.

2.6.  Копії:

2.6.1.      Свідоцтв про шлюб (у разі перебування у шлюбі).

2.6.2.  Документів про розірвання шлюбу (в разі коли шлюб розірвано).

2.6.3.      Свідоцтв про народження дітей.

2.6.4.      Паспортів громадян України (сторінки, які містять інформацію про особу, дату видачі паспорта, реєстрацію) або інших документів, що посвідчують особу.

2.5.4.1. При поданні копії * паспорта громадянина України у формі ID-картки необхідно долучити копію*    довідки про реєстрацію місця проживання особи.

2.6.5.      Свідоцтва про зміну прізвища, імені та по батькові (якщо вони були раніше змінені).

2.6.6.      Судового рішення щодо набуття або зміни імені, підтвердження фактів (при наявності).

2.6.7.      Документів про встановлення батьківства (при наявності).

2.6.8.      Реєстраційних номерів облікових карток платників податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (ідентифікаційних номерів), не подаються у випадку наявності паспорта громадянина України у формі ID-картки).

Вказані копії документів подаються на всіх членів сім'ї

2.7.  Копії пільгових документів, що посвідчують право заявника на пільги згідно законодавства (за наявності).

3.        Для осіб, які поновили облікові дані довідка з місця проживання про склад сім'ї та реєстрацію  (форма № 3) видана не раніше ніж за 1 місяць до дня подання документів.

4.         Для осіб, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання при  виконавчому комітеті міської ради внутрішньо переміщених осіб з числа учасників бойових дій та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»:

4.1. Копію* довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи на кожного члена сім’ї загиблого або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника бойових дій;4.2 Копію* довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (видану згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509).*Копії документів завіряються особистим підписом заявника, зазначається ініціали та прізвище, надпис «Згідно з оригіналом» та дата засвідчення копії.

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)


Попередній запис на вівторок та п'ятницю не передбачений. Щоденний графік роботи центру можна переглянути на сторінці Графік роботи