Зал Зал 3 - Сектор надання послуг виконавчих органів ради
Категорія послуг Квартирні питання
Суб'єкт надання послуги Відділ квартирного обліку та нерухомості
Шифр послуги Н-11-11
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 11:00 до 16:00
П'ятниця — з 8:00 до 13:00

Строк надання

30 календарних днів

Результат надання

1. Ордер на жиле приміщення, яке виключено з числа службових.

2. Рішення виконавчого комітету про зміну статусу жилого приміщення  або мотивована письмова відмова на підставі прийнятого рішення виконавчого комітету.

Вичерпний перелік документів

1.Заява від адміністрації підприємства, установи, організації про виключення квартири з числа службових та видачу ордера встановленого зразка.

2.  Заява на видачу ордера встановленого зразка.

3. Витяг з протоколу спільного засідання адміністрації та профкому власника жилого приміщення про виключення жилого приміщення з числа службових.

4.Витяг з рішення виконавчого комітету про закріплення житлового приміщення в якості службового та видачу ордера, виданий архівною установою.

5.Оригінал або належним чином завірена роботодавцем копія трудової книжки (всі  сторінки) заявника.

6.  Довідка з місця проживання про склад сім'ї та реєстрацію (форма № 3) видана не раніше ніж за 1 місяць до дня подання документів.

7.Акт обстеження житлових умов особи, яка претендує на отримання ордеру (з підприємства, на обслуговуванні якого перебуває будинок), виданий не раніше ніж за 1 місяць до дня подання документів.

8. Довідка з місця роботи про працевлаштування  (для працевлаштованих), довідка з підприємства, на обслуговуванні якого перебуває будинок про те, що громадянин не працює (для непрацевлаштованих), пенсійне посвідчення(для пенсіонерів) подаються   на всіх повнолітніх членів сім’ї..

9. Довідки про наявність чи відсутність зареєстрованого права власності на будинок (квартиру) по місту Тернополю на всіх членів сім’ї, включаючи неповнолітніх дітей з ТОВ «Міське бюро технічної інвентаризації» (інформація станом на 29.12.2012 року).

9.1. Довідки про наявність чи відсутність зареєстрованого права приватної власності на будинок (квартиру) з Зборівського районного бюро технічної інвентаризації (для мешканців населених пунктів, які входять у склад Тернопільської міської територіальної громади).

10.Свідоцтва про шлюб (у разі перебування у шлюбі).

11.Свідоцтв про народження дітей.

12.Паспорти громадян  України (сторінки, які містять інформацію про особу, дату видачі паспорта, реєстрацію).

13. При навності паспортів громадян  України у формі ID-картки необхідно пред'явити довідки  про реєстрацію місця проживання особи.

14.Документів про розірвання шлюбу (в разі коли шлюб розірвано).

15.Свідоцтв  про зміну прізвища, імені та по батькові (якщо вони були раніше змінені).

16.Судові рішення щодо набуття або зміни  імені, підтвердження фактів (при наявності).

17.Документи про встановлення батьківства (при наявності). 

18. Реєстраційні номери облікових карток платників податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (ідентифікаційних  номерів), не пред'являються у випадку наявності паспорта громадянина України у формі ID-картки).

Вказані документи пред’являються  на всіх членів сім'ї.

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)


Попередній запис на вівторок та п'ятницю не передбачений. Щоденний графік роботи центру можна переглянути на сторінці Графік роботи