Зал Зал 1 - Сектор надання адміністративних послуг
Категорія послуг Земельні питання
Суб'єкт надання послуги Відділ земельних ресурсів
Шифр послуги А-25-13
Графік запису на прийом в електронну чергу Понеділок, Середа, Четвер — з 9:00 до 16:00
Вівторок — з 11:00 до 20:00
П'ятниця, Субота — з 8:00 до 15:00

Строк надання

Місячний термін 

Результат надання

Рішення міської ради «Надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту» або вмотивована відмова

Вичерпний перелік документів

1. Заява, встановленого зразка. 

2.1. Для юридичної особи- копії  статуту (1,2 і остання сторінки), витягу або виписки  з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців .

2.2. Для фізичної особи –підприємця –копія витягу або виписки  з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

2.3. Для фізичної особи-громадянина – копія паспорта громадянина України (1,2 і сторінка з реєстрацією місця проживання), копія реєстраційного номера облікової картки платника податків.

3. Графічні матеріали (викопіювання з чергового плану міста 1:2000, план земельної ділянки 1:500 з описом меж,  на яких зазначено місце розташування та розмір земельної ділянки, кадастровий план).

4. Копія рішення комісії по впорядкуванню розміщення об’єктів дрібнороздрібної торгівлі та тимчасових споруд побутового призначення (у разі надання дозволу на розташування ТС)) .

5. Копія розрахунку потреби площі (уразі надання дозволу для проходу і проїзду, або складування будівельних матеріалі) .

6. Довідка (квитанція) про сплату комунальних платежів за зареєстрованим місцем проживання.

Файли (інформація про послугу, інформаційна карточка, зразки заяв)


Попередній запис на вівторок та п'ятницю не передбачений. Щоденний графік роботи центру можна переглянути на сторінці Графік роботи