Новини Тернопільської міської ради (rada.te.ua)

Тут Ви можете підпистаись на нашу стрічку новин.
 1. Станом на 23 квітня 2019 року у Тернополі підписано 195489 декларацій з сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами
 2. Повідомляємо, що у зв’язку із ремонтними роботами, буде тимчасово припинено електропостачання в окремих житлових будинках Тернополя
 3. На прохання мешканців, у цьому дворі буде додатково облаштоване освітлення території
 4. На продавців торговельних об’єктів, що розміщені на вул. Просвіти та Лесі Українки, оформлено два адміністративних протоколи за ч. 2 ст.156 КУпАП.
 5. Щоб не ускладнювати рух транспорту вдень, роботи, в основному, проводитимуться у вечірній та нічний час доби.
 6. Початок о 09:00 год. Місце проведення: "зелена кімната" Тернопільської міської ради.
 7. Цими днями у с. Курівці завершилися роботи з комплексного оновлення вуличного освітлення – тут замінено 50 світильників на сучасні енергозберігаючі з LED-лампами.
 8. На прохання мешканців буде додатково замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації на розширення проїзної частини та облаштування додаткових місць для паркування автомобілів
 9. Дипломи державного зразка отримали також посадові особи Тернопільської міської ради
 10. 28, 29, 30 квітня та 5 травня усі автобуси маршрутів №11, №27 та №30 виконуватимуть рейси до міського кладовища в с. Підгороднє.
 11. На урочистому відкритті побували міський голова Сергій Надал та місцеві і народні депутати.
 12. Після 16:30 год. рух транспорту у дві сторони через «Горбатий міст» буде відновлено.
 13. У неділю, 21 квітня, станом на 15:00 год. свій голос у другому турі виборів Президента України віддало 73652 тернополян – це 41,78% від загальної кількості виборців у Тернопол
 14. Сергій Надал: "Нехай це свято принесе до ваших осель радість. Нехай нескінченним буде джерело вашої духовності, а кожен день додає мудрості"
 15. Духовна пісня – це блага звістка, якої сьогодні потребує кожна людина, адже вона несе у світ мир, наповнює серце добром, огортає всепереможною силою Господньої любові.
 16. Вербна неділя – це добре і прекрасне свято, яке несе нам добрі вісті. Вісті про найбільше Християнське свято Воскресіння Хрестового!
 17. Анонси основних заходів, які передбачається провести Тернопільською міською радою або за її участю у травні 2019 року
 18. Дозвільні документи (ордер) на видалення дерев на цій території не видавалися
 19. З 19 квітня розпочалися ремонті роботи на так званому «Горбатому мості», які планується завершити до початку травня.
 20. При сприятливих погодних умовах, впродовж тижня роботи будуть повністю зроблені