Новини Тернопільської міської ради (rada.te.ua)

Тут Ви можете підпистаись на нашу стрічку новин.
 1. "В українців медики завжди уособлюватися з добротою, самопожертвою та професійністю", - зазначив міський голова.
 2. Процес виконання капітальних ремонтів у місті контролює очільник Тернополя Сергій Надал.
 3. Все життя Євгена Коновальця — це боротьба за добрі цінності та ідеали. Боротьба в умовах, коли інші втратили надію. Боротьба, яка коштувала провідникові ОУН життя.
 4. Цей об’єкт є надзвичайно важливим для міста, адже після завершення будівництва тут будуть проводитися всеукраїнські та міжнародні змагання з різних водних видів спорту
 5. Щорічно у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника.
 6. Відпочинок на катамаранах доступний у будні дні з 11.00 год. до 21.00 год, у вихідні та святкові дні – з 09.00 год до 21.00 год.
 7. Рух буде тимчасово обмежений з 08:45 год. до 13:30 год. на вулицях Руській, Чумацькій та на заїзді до вул. Яблуневої
 8. У місті продовжується капітальний ремонт котелень на вул. Лесі Українки, 3 та на вул. Київській, 3с, і одночасно з цими роботами проводиться заміна тепломереж
 9. При сприятливих погодних умовах капітальний ремонт сходів біля фонтану «Сльози Гронського» заплановано завершити до святкування Дня міста.
 10. Перекриття руху зумовлене проведенням капітального ремонту вулиці.
 11. З 11.06.2019 любителі рибалки можуть виловлювати рибу для власних потреб по периметру усіх водойм, розташованих у Тернополі
 12. Повідомляємо, що у зв’язку із ремонтними роботами, буде тимчасово припинено електропостачання в окремих житлових будинках Тернополя
 13. Мова іде про МАФи, які, відповідно до затвердженої Схеми розміщення тимчасових споруд, не підлягають автоматичному поновленню договорів існуючих сервітутів на земельні ділянки.
 14. пам’ятник Святому Роху, встановлений за кошти мецената, переданий на утримання КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги».
 15. Оскільки у травматологічному відділенні давно не проводився капітальний ремонт приміщень, цього року за виділені кошти з міського бюджету тут оновлено коридор.
 16. Обмеження руху буде проводитися згідно із графіком та без зупинок громадського транспорту
 17. Початок о 09:00 год. Місце проведення: "зелена кімната" Тернопільської міської ради.
 18. Повідомляємо, що у зв’язку із ремонтними роботами, буде тимчасово припинено електропостачання в окремих житлових будинках Тернополя
 19. Роботи проводяться на котельнях, що на вул. Лесі Українки, 3 та на вул. Київській, 3с, а також розпочато заміну ділянок теплової мережі на вулицях Л. Українки, Протасевича та Київській.
 20. На прохання мешканців житлового будинку, підрядники прокладають тут тротуарну доріжку, що сполучатиме двір із зупинкою громадського транспорту.