Новини Тернопільської міської ради (rada.te.ua)

Тут Ви можете підпистаись на нашу стрічку новин.
 1. З вітальним словом до учасників урочистої академії звернувся міський голова Тернополя Сергій Надал.
 2. Демонтований об’єкт знаходиться на території КП «Тернопільбудінвестзамовник» (вул. Чернівецька, 35). Для його повернення власнику необхідно звернутись в ПП «Східний масив».
 3. Початок о 09:00 год. Місце проведення: "зелена кімната" Тернопільської міської ради.
 4. 22 січня ми відзначаємо знаменну дату. День соборності України, який цього року припав на 100-річчя Акту Злуки.
 5. 27 січня в тернопільському парку ім. Тараса Шевченка (неподалік пристані) відбудеться спортивно-розважальний захід «Зимові забави».
 6. Виявлено 17 порушників природоохоронного законодавства та 5 порушників правил безпеки під час зимової риболовлі
 7. Станом на сьогодні, 21 січня, роботи продовжаться на вулицях С. Будного, Протасевича та 15 квітня.
 8. Повідомляємо, що у зв’язку із ремонтними роботами, не буде електропостачання в окремих будинках Тернополя
 9. Сергій Надал: "Нехай з кожною краплею святої води проллється спокій в наші душі, а серця очистяться від усього недоброго і наповняться любов’ю, миром та великим бажанням бути гідними людьми!"
 10. Роботи з демонтажу проведені на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 28.01.2018 року № 914 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування»
 11. Після отримання доступу до Єдиного державного реєстру МВС, інспектори з паркування почнуть виписувати штрафи водіям-порушникам у Тернополі
 12. Впродовж наступних двох місяців усі бажаючі можуть подавати власні пропозиції та зауваження у письмовій або усній формі.
 13. Відбудеться молебень та покладання квітів до меморіалу Січових Стрільців, після чого пройде акція "ланцюг єднання".
 14. Демонтаж проведено на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 14.11.2018 року № 868 « Про усунення порушень у сфері благоустрою».
 15. О 12.00 год. на набережній Тернопільського ставу (біля підніжжя пам’ятного хреста) священнослужителі традиційних християнських церков проведуть спільне Богослужіння та здійснять чин освячення води
 16. Повідомляємо, що у зв’язку із ремонтними роботами, не буде електропостачання в окремих будинках Тернополя
 17. Тернопіль став одним із небагатьох міст України, що запровадив практику використання відкритої, швидкої та ефективної електронної торгової системи ProZorro.Продажі для оренди комунального майна
 18. Демонтаж проведено на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 05.12.2018 року № 944 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування».
 19. Повідомляємо, що у зв’язку із ремонтними роботами, не буде електропостачання в окремих будинках Тернополя
 20. Пріоритетними напрямками у діяльності програми є: підвищення конкурентоспроможності громади, підвищення стандартів життя населення та розвиток сільських територій.